·Wydarzenia

inext na KIKE-2022 w Polsce

Zespół inext zaprezentował linię odtwarzaczy multimedialnych inext TV5/TV5 Ultra polskim operatorom podczas konferencji KIKE-2022 w Łodzi.

W dniach 19–21 września 2022 roku w Łodzi, w hotelu DoubleTree by Hilton, odbyła się XXVI konferencja Krajowej Izby Komunikacji Ethernetowej — KIKE-2022. W ramach wydarzenia zespół inext zaprezentował linię odtwarzaczy multimedialnych inext TV5/TV5 Ultra dla polskich dostawców internetu oraz operatorów kablowych, mobilnych i OTT.

„Polski rynek telekomunikacyjny nieco różni się od ukraińskiego. Przejrzyste regulacje, europejskie standardy, wolniejsze procesy. Ale jednocześnie pod wieloma względami nasi polscy koledzy są do nas podobni — nieustannie szukają lepszych warunków, sprawdzonego dostawcy i niezawodnych rozwiązań — skomentował konferencję Pavlo Sydorov, dyrektor handlowy inext. — Mając duże doświadczenie na Ukrainie, postanowiliśmy najpierw zaprezentować na polskim rynku nasze flagowe odtwarzacze inext TV5/TV5 Ultra, które dobrze sprawdziły się na Ukrainie".

Przez trzy dni w salach konferencyjnych hotelu DoubleTree by Hilton uczestnicy mogli zapoznać się z rozwiązaniami technicznymi producentów i dostawców sprzętu. W strefie demo inext nasi eksperci dzielili się doświadczeniem w zakresie brandingu dekoderów dla operatora, opowiadali o możliwych wariantach personalizacji oprogramowania i integracji z middleware, a także zaprezentowali ekskluzywną usługę chmurową Alcatraz do zdalnego zarządzania urządzeniami inext. Równolegle z wystawą odbywały się szkolenia, seminaria i prezentacje. Nasz partner Paweł Niesiołowski z firmy Anycast poprowadził prezentację rozwiązań B2B inext dla polskich operatorów.

Przeczytaj także: Zespół inext wziął udział w konferencji IBC-2022

Dziękujemy wszystkim za wsparcie. Do zobaczenia na kolejnym wydarzeniu telekomunikacyjnym.

Zespół inext