·Wydarzenia
inext na targach ANGA COM 2022
Zespół inext odwiedził targi ANGA COM 2022 w Kolonii, spotkał się z wieloletnimi partnerami i szukał nowych możliwości na rynku europejskim.

Po konferencji KKTS w Czechach wyruszyliśmy na międzynarodowe targi ANGA COM 2022 w Niemczech. Co roku w Kolonii spotykają się tysiące specjalistów i setki firm z branży telewizyjnej, satelitarnej, telekomunikacyjnej i technologii online. Na targach spotkaliśmy się z wieloletnimi partnerami: WISI, Corning i Androme.tv. Obejrzeliśmy ich rozwiązania i opowiedzieliśmy o naszych.
ANGA COM 2022 okazały się doskonałą platformą wymiany doświadczeń z kolegami i partnerami, a także poszukiwania nowych partnerów. Zanotowaliśmy wiele wskazówek, dokąd zmierzać dalej w przestrzeni europejskiej. Już nad tym pracujemy.
ANGA COM to wiodąca europejska platforma biznesowa dla branży szerokopasmowej, telewizyjnej i online. Targi skupiają operatorów sieci oraz dostawców sprzętu i treści. Tegoroczna edycja odbyła się w dniach 10–12 maja 2022 r. w Kolonii w Niemczech. Kluczowe tematy ANGA COM: sieci gigabitowe, FTTX, 5G, OTT, AppTV, Cloud TV, streaming wideo, smart city i smart home.