·Події
inext відвідала RTIME 2026 у США
Павло Сидоров, комерційний директор inext, зустрівся з представниками телеком-індустрії на RTIME 2026 в Орландо, щоб обговорити тренди ринку та нові партнерства.

inext продовжує розширювати міжнародну присутність
Павло Сидоров, комерційний директор inext, відвідав RTIME 2026 в Орландо (Флорида, США), де протягом кількох днів проводив зустрічі з представниками телекомунікаційної індустрії та обговорював тренди ринку і можливості нових партнерств.










RTIME — щорічна галузева подія, яку організовує NTCA — The Rural Broadband Association. Конференція об'єднує незалежних телеком-операторів, провайдерів широкосмугового інтернету, технологічні компанії та лідерів галузі з усієї території Сполучених Штатів.
Подія слугує ключовим майданчиком для професійного діалогу, обміну знаннями та розвитку бізнесу в телекомунікаційному секторі. Програма включає експертні сесії, дискусії про еволюцію мереж, цифрові сервіси та стратегічні погляди на майбутнє зв'язку.
Для inext участь у RTIME 2026 — це можливість:
- встановити нові міжнародні контакти;
- зустрітися з потенційними партнерами та клієнтами;
- глибше зрозуміти телеком-ринок США та потреби операторів.
«Міжнародні галузеві події — це насамперед змістовні розмови та розуміння потреб ринку. Ми з нетерпінням чекаємо на побудову нових відносин і майбутні партнерства», — зазначив Павло Сидоров.
inext і надалі розширюватиме свою глобальну присутність та постачатиме інноваційні рішення для операторів і бізнесу в усьому світі.
Більше про проєкти inext: